Статьи

Осінь від hh.ua: 7 можливостей для розвитку

Осінь від hh.ua: 7 можливостей для розвитку

Осінь – щедрий час для розвитку, так ми собі вирішили у HeadHunter Україна. І це не просто наша забаганка, а традиції. Ми ж вирішили нагадати про проекти, у рамках яких ви можете розвиватися і навчатися спільно з HeadHunter Україна.

Тож вітаємо зі щедрою порою року та стартом бізнес-сезону 2018 року. Хай він принесе вам цікаві проекти і можливість для зростання кар’єрного, професійного та особистого.

Якщо ви зацікавлені у поглибленні знань та вмінь у сфері управління персоналом, доступі до сучасних й дієвих «широких практик» у HR, досліджень та підходів у рекрутингу, то онлайн проект РЕКРУТОРІЯ від HeadHunter Україна для вас.

Проект безкоштовний, а кожен вебінар – це окрема тема для вивчення та можливість відпрацювання та переоцінки тих інструментів, якими володіє учасник заходу. Для тих учасників, що не мають досвіду, це можливість отримати теоретичні знання та ознайомитися з практичними аспектами й реалізованими кейсами у галузі.

Для тих, кому треба більше інструментів для результативної роботи із платформою hh.ua, якнайкраще допоможе Територія HeadHunter – семінари для HR-ів та рекрутерів про її особливості та можливості. Семінари також проводяться на безоплатній основі.

Спеціально для того, аби була можливість ділитися досвідом, знайомитися та спілкуватися, HeadHunter Україна реалізовує низку цікавих проектів, що покликані драйвити HR-сферу країни. А саме:

1. Щорічна практична конференція Премія HR-бренд Україна

2. Бізнес-сніданки з HR-директорами і топ-менеджментом HRD-середа

3. Workshop з презентацією реальних кейсів у сфері управління персоналом BICYCLE

На профільних заходах ми не могли зупинитися, і спеціально для тих, хто хоче орієнтуватися в останніх тенденціях ринку праці України, ми постійно презентуємо результати опитувань та досліджень нашого Експертно-аналітичного центру. З ними ви можете ознайомитися на сайті hh.ua.

На окрему увагу заслуговує Барометр ринку праці України, у якому ділимося з вами найактуальнішими даними, результатами опитувань роботодавців та працівників щодо різних питань у сфері праці, аналізом головних тенденцій ринку праці.

А «вишенькою на торті» є перше вітчизняне видання від HeadHunter Україна «HR-брендинг в Україні. Теорія і практика», присвячене питанням роботи з репутацією компанії як роботодавця.

Осінь від hh.ua: 7 можливостей для розвитку

А з усіма новинами, анонсами та оглядами заходів, аналітичними матеріалами, практичними кейсами знайомтеся на нашій сторінці у Facebook – HeadHunter Україна - провайдер комплексних HR-рішень.

Вакансии дня

Комментарии